KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725008
nr 1372 5008
Grafiskt blad
Gicléetryck, Frida Johansson, "Notes". Signerad, numrerad 14/40, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:35:16
14/1 21:55:43
150 kr
18/1 19:08:51